Neatliec savu dzīvi uz vēlāku!

9 dienu rakstīšanas izaicinājums, kura laikā es Tev parādīšu sistēmu, kā plānot un sasniegt kādu konkrētu mērķi no Tava 2023. gada saraksta. Sākam 1. februārī!

Ir pagājušas pirmās gada nedēļas – kas notiek ar mērķiem, kurus apņēmies sasniegt?

Ja grūti iet ar mērķiem un sāc jau atkal mazliet vilties sevī – pagaidi! Es Tev varu parādīt rakstīšanas sistēmu, kas palīdzēs saplānot labāk un neatlikt lietas uz vēlāku.

Pievienojies izaicinājumam, ja gribi:

Izaicinājumā vari sagaidīt:

Ikdienas uzdevumu e-pastā

9 dienu garumā saņemsi ikrīta e-pastu, kurā tiks nosūtīts dienas uzdevums ar papildus materiālu (video, audio ziņas, faili un tml.)

Telegram grupu atbalstam

Izaicinājuma dalībnieki varēs pievienoties Telegram kanālam, kurā varēs dalīties ar padarīto, iepazīties un rakstiski sarunāties.

Bonusus

Esmu sagatavojusi 30 uzdevumus 30 dienām, kuru laikā Tu atkal iemīlēsies dienasgrāmatas rakstīšanā un tā vairs neliksies, kā garlaicīga bērnības nodarbe.

Izaicinājuma vadītāja - Rita Sprindžuka

Pašizaugsmes trenere, Profesionālā līmeņa integrālās metodes koučs

Es ticu, ka ikviens spēj sasniegt visu. Ja mēs spējam to iztēloties, mēs spējam to radīt un ienest savā dzīvē.

Aicinu ikvienu apzināties savu iekšējo potenciālu, atmodināt savu patieso varēšanu drosmīgākai un piepildītākai dzīvei. Es raugos uz cilvēku un norisēm viņa dzīvē kā uz vienotu veselumu, apzinoties, ka iekšpasaule būtiski ietekmē ārpasaules notikumus un apstākļus. 

Caur neērtiem un tiešiem jautājumiem aicinu ikvienu ielūkoties sevī, savā dziļākajā būtībā, atbrīvot traucējošas attieksmes un virzīties tuvāk savai sen izsapņotai karjerai, nepiepildītiem sapņiem. Attieksmes, rīcības maiņa ir pagrieziena punkti, lai piedzīvotu sevi un savu dzīvi jaunā līmenī.

Atsauksmes:

Pievienojies!

26€