Integrālā koučinga konsultācijas

Koučinga konsultācijas, kas balstās integrālajā metodē un darbs notiek pēc klientam individuāli izstrādātas programmas.

Ar integrālā koučinga metodes palīdzību iespējams ne vien iet savu mērķu sasniegšanas virzienā, bet arī ieraudzīt situāciju un apstākļus, kas šobrīd traucē sasniegt vēlamo un dzīvot piepildītāk, laimīgāk. Kopīgi atklājam traucējošas domas un uzskatus, transformējam tos jaunā skatījumā un drosmē rīkoties citādi kā līdz šim.

pexels-oleksandr-pidvalnyi-320007

Koučings Tev var palīdzēt:

Ko saka citi:​

2022.08.rita_fotoReizbija_14x21_1(24)

Biežāk uzdotie jautājumi

Šīs konsultācijas paredzētas tad, ja domā, ka Integrālā koučinga programma ir par ātru un intensīvu. Individuālo konsultāciju laikā mēs strādājam pēc Integrālās metodes, bet bez kopēja konkrēta lielā mērķa. Katru tikšanās laiku izvēlamies vienu, klientam aktuālo jautājumu, kuram rodam risinājumu.

Vienas konsultācijas ilgums ir 45-60 minūtes, kuru laikā mēs atrodam gan metaforu ar ko darboties, gan vienojamies par turpmākajiem soļiem, lai rastu risinājumu klienta situācijai. Individuālās konsultācijas var būt gan vienreizējas, gan vairāku tikšanās reižu kopums.

Konsultācijas vadu tiešsaistē, Zoom platformā. Piesakoties un apmaksājot konsultāciju, klients e-pastā saņem zoom linku. Ja ir nepieciešams, ir iespējams vienoties arī par tikšanos klātienē.

Vienas konsultācijas maksa ir 70 € + 14.7 € (PVN)

Individuālajā konsultācijas cenā ir 1 reizes tikšanās, kuras laikā pārrunājam klientam aktuālo tēmu un atrodam variantus un metodes kā efektīvi sasniegt rezultātu.

Man ir ļoti svarīgi, ka klients nāk uz tikšanos skaidri zinot, ko vēlas sasniegt. Darbs ar integrālā koučinga metodi var būt ļoti intensīvs, bet vienmēr pielāgots klienta spējām. Mans mērķis ir pēc iespējas ātrāk ļaut klientam nostāties uz “savām kājām” un ar dažādu metožu palīdzību attīstīt tās jomas, “muskuļus”, kas klientam nav peiejami pirms Integrālā koučinga.

Parūpējies par savu labbūtību

Piesakies koučinga konsultācijai!

Saņem jaunumus savā e-pastā par koučingu un ne tikai!