Labdien, es esmu Rita!

Jau no bērnības tiku audzināta apzināties izglītības un mērķu sasniegšanas nozīmi, lai dzīvi varētu uzskatīt par izdevušos. Tomēr, pat iegūstot labu izglītību un piepildot visus savus mērķus, atskārtu, ka tas nedod laimes sajūtu. 

Caur sevis apzināšanos, iekšēju vērošanu un nemitīgu darbu pašai ar sevi, esmu ieguvusi ne vien ārēji sakārtotu dzīvi, bet arī iekšēju harmoniju un dzīves garšu. Šodien patiesi varu teikt, ka esmu ne vien veiksmīga, bet arī laimīga.


Mana pieredze un laika gaitā apgūtie instrumenti, kas man pašai ir ļāvuši nonākt harmonijā ar sevi un dzīvi, ir lielisks atbalsta punkts darbā ar klientiem un viņu jautājumiem. Viss, ko kādam iesaku, ir ticis izmēģināts un pārbaudīts pašai savā pieredzē. Es lieliski jūtu, kuram no klientiem kurš instruments labāk der. Nav divu vienādu stāstu, tāpat nav divu vienādu veidu, kā palīdzēt.


Es ticu dzīves sniegtām iespējām, ja vien paši spējam tās pamanīt un likt lietā saskaņā ar savu patieso būtību. Tomēr ir svarīgi apzināties un nošķirt, kuri ir mūsu pašu mērķi un kuri ir sabiedrības vai ģimenes iedēstītie.

Kas ir integrālais koučings?

Integrālā koučinga metode, ko izmantoju darbā ar klientiem, ir balstīta Kena Vilbera Integrālās teorijas principos. Tā cilvēku uztver, kā daļu no vienota veseluma, ko veido dažādas perspektīvas. Attiecīgi nav vienotas universālas pieejas, kas der visiem, bet katrai situācijai un katrai personībai tiek piemeklēts tieši viņam piemērotākais ceļš uz pārmaiņām.

Šīs metodes mērķis ir stabilu un noturīgu ilgtermiņa pārmaiņu ieviešana cilvēka dzīvē nevis tikai konkrētu mērķu sasniegšana. Tāpēc darbs notiek ilgtermiņā un balstīts katra individuālajās vajadzībās, atkarībā no dzīves situācijas, apstākļiem, kuros cilvēks atrodas, kā arī personības kopumā. 

Ar integrālā koučinga metodes palīdzību iespējams ne vien iet savu mērķu sasniegšanas virzienā, bet arī ieraudzīt situāciju un apstākļus, kas šobrīd traucē sasniegt vēlamo un dzīvot piepildītāk, laimīgāk. Kopīgi atklājam traucējošas domas un uzskatus, transformējam tos jaunā skatījumā un drosmē rīkoties citādi kā līdz šim.

Vienlaikus šī pieeja paver iespēju caur dažādiem instrumentiem atklāt savas personības dziļākās šķautnes, pamanīt savu patieso potenciālu un pilnveidot to, tādejādi kļūstot ne vien par laimīgāku personību, bet arī veiksmīgāku cilvēku.

Saņem jaunumus savā e-pastā par koučingu un ne tikai!