Privātuma politika

Šī privātuma politika izskaidro mūsu datu apstrādes paņēmienus un Jūsu iespējas attiecībā uz to, kādā veidā Jūsu personas dati tiek apkopoti un izmantoti. Vietnes www.ritasprindzuka.lv pieder un ar to operē, pārvalda un vada uzņēmumam SIA „Stella Orta” reģ.nr. 40203120731, Adrese: Mārcienas iela 1-1, Rīga, LV-1035.

Mēs cienām privātumu un apņemamies to aizsargāt. Mēs augstu vērtējam Jūsu uzticēšanos mums un pilnībā respektējam Jūsu tiesības uz privātumu. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat, tiks apstrādāta saskaņā ar Eiropas Savienības datu aizsardzības regulām un Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Pirms piesakāties mūsu pakalpojumiem, ir ļoti svarīgi, lai jūs izlasītu šo konfidencialitātes politiku. Izmantojot www.ritasprindzuka.lv  pakalpojumus un mājas lapu, jūs piekrītat ievērot konfidencialitātes politiku. Ja jūs nevēlaties piekrist konfidencialitātes politikai, jūs nedrīkstat piekļūt vai izmantot šo mājas lapu vai izmantot mūsu pakalpojumus.

1. DATU APSTRĀDES MĒRĶIS

Mēs apstrādājam datus, ko esam ieguvuši par Jums, lai nodrošinātu Jums mūsu pakalpojumu pilnīgu un netraucētu sniegšanu, kā arī ievērotu likumā noteiktās prasības.

Mēs apstrādājam Jūsu personas datus šādu darbību veikšanai:

 • Jūsu pieteikumu apstrādei;
 • Pakalpojumu sniegšanai;
 • Likumā noteikto prasību izpildei (tajā skaitā, Patērētāju tiesību aizsardzības likumā minētās prasības);
 • Saziņai ar Jums par Jūsu izvēlētajiem pakalpojumiem;
 • Parādu piedziņas nodrošināšanai;
 • Mūsu mājaslapas nepārtrauktai uzlabošanai, IT drošības prasību ievērošanai;
 • Jaunu pakalpojumu piedāvāšanai Jums;
 • Tiešā mārketinga veikšanai, tai skaitā mūsu pakalpojumu reklamēšanai, sūtot SMS, e-pastu, zvanot pa telefonu;
 • Izmantošanai jebkādā citā likumīgā veidā, kas atbilst mūsu tiesiskajām attiecībām ar Jums.
2. MĒS JŪSU PERSONAS DATUS IEGŪSTAM ŠĀDOS VEIDOS:
 1. Jūs brīvprātīgi sniedzat mums informāciju, aizpildot mūsu pieteikumu mūsu interneta vietnē. Kad lapas apmeklētājs nosūta savu jautājumu vai jebko citu caur kontaktu formu, tad tiek saņemts apmeklētāja e-pasts un tā saturs. Ja izvēlaties sazināties ar mums pa e-pastu, mēs varam saglabāt jūsu e-pasta ziņojumu saturu kopā ar jūsu e-pasta adresi un mūsu atbildēm.
 2. Jūs sūtāt mums informāciju pa e-pastu vai tālruni vai arī reģistrējaties tiešsaistes vai klātienes pakalpojumiem un nodarbībām, kad tās apmeklējat.
 3. Jūs izmantojat mūsu mājaslapu un informācijas iegūšana notiek pateicoties sīkdatnēm.
 4. Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus, vai tos izmantojāt iepriekš.
 5. Jūs veicat komentāra ierakstu pie kādas no mūsu interneta vietnes publikācijām.


Augstākminētajos veidos mēs iegūstam par Jums, un Jūs sniedzat mums šādus personas datus:

 • Vārds, uzvārds, personas kods;
 • E-pasta adrese. E-pasta politika: Mēs apņemamies saglabāt jūsu e-pasta adreses konfidencialitāti. E-pasts netiek atpazīts kā drošs saziņas līdzeklis, tāpēc jums pašiem jāuzņemas atbildība par saturu ar kuru dalāties. Nekad nenosūtiet pa e-pastu savu kredītkartes informāciju un citu konfidenciālu informāciju. Lai saņemtu mūsu bezmaksas e-pasta paziņojumus, jums mājas lapā reģistrējoties ir jāizsaka sava piekrišana par to saņemšanu un jūsu datu apstrādi. Jūsu dati tiks izmantoti tikai šim konkrētajam mērķim. Ja vēlāk izlemsiet, ka turpmāk nevēlaties saņemt šādus e-pastus par jaunumiem un piedāvājumiem, jūs varat jebkurā laikā atteikties no tā abonēšanas. Katrā sūtītajā e-pasta ziņā ir ietverta saite “Atteikties no jaunumiem”. Ja jums kādreiz ir radušās problēmas atrakstīties, varat nosūtīt mums e-pastu uz adresi rita@ritasprindzuka.lv, pieprasot anulēt turpmāko e-pasta ziņojumu abonēšanu.
 • atsevišķos gadījumos mobilā tālruņa numurs;
 • Komentāri: kad lapas apmeklētājs atstāj savu komentāru pie kāda no lapas ierakstiem, tiek iegūti dati, kas  tiek norādīti komentāru formā, kā arī apmeklētāja IP adrese un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu virkni, lai palīdzētu surogātpasta (spama) atklāšanai. Apmeklētāju komentāri var tikt pārbaudīti izmantojot automātisku surogātpasta noteicēja pakalpojuma sniedzēju. Gravatar pakalpojumam var tikt piešķirta anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (ko sauc arī par hash), lai redzētu, vai jūs to izmantojat. www.ritasprindzuka.lv nav atbildīga par Gravatar pakalpojumu konfidencialitātes politiku. Tā ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Kad komentārs ir apstiprināts, pie jūsu komentāra jūsu profila attēls ir redzams publiski.
 • Statistika un sīkdatnes. Mūsu mājas lapā mēs izmantojam automātiskās datu apkopošanas tehnoloģijas, lai apkopotu noteiktu informāciju par jūsu pārlūkošanas darbībām un modeļiem. Tas parasti ietver informāciju par jūsu vispārēju atrašanās vietu, ko mēs iegūstam no jūsu IP adreses, jūsu datplūsmas struktūru, izmantojot mūsu mājas lapu, kā arī jebkuru komunikāciju starp jūsu datoru un mūsu mājas lapu. Tajā skaitā tiek izmantoti sīkfaili (cookies) un URL informācija, tīkla savienojuma veids, pārlūkprogrammas tips, valoda, jūsu interneta pieslēgums, jūsu IP adresi, operētājsistēmu un pārlūkprogrammas tipu. Informācija, kas tiek apkopota automātiski, tiek izmantota statistikas datiem, un tajā nav ietverta jūsu personas informācija. Mēs izmantojam šos datus, lai uzlabotu mūsu tīmekļa vietni un mūsu pakalpojumu piedāvājumus. Līdzīgi kā citās komerciālajās mājas lapās, arī mūsu mājas lapā tiek izmantota standarta tehnoloģija, ko sauc par sīkdatnēm, lai apkopotu informāciju par to, kā mūsu mājas lapa tiek izmantota. Sīkdatnes ir ļoti mazs teksta dokuments, kas bieži vien ietver anonīmu unikālu identifikatoru.  Informācija, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes, var ietvert apmeklējumu datumu un laiku, aplūkotās sadaļas, mūsu vietnē pavadīto laiku un vietnes, kas tika apmeklēta tieši pirms un pēc mūsu mājas lapas, kā arī jūsu IP adresi. Mēs paturam tiesības izmantot sīkdatņu tehnoloģiskos ekvivalentus, ieskaitot sociālo mediju pikseļus (pixels). Šie pikseļi ļauj sociālo mediju vietnēm izsekot apmeklētājus ārpus vietnēm, lai pielāgotu reklāmas ziņojumus, ko lietotāji redz, apmeklējot sociālo mediju vietni. Mēs paturam tiesības izmantot šos pikseļus atbilstoši dažādu sociālo saziņas līdzekļu vietņu politikām. Papildus, šī mājas lapā ir sasaistīta ar Google Analytics funkcijām, kas atbalsta attēla reklamēšanu, tostarp atkārtotu mērķauditorijas atlasi. Mūsu vietņu apmeklētāji var atteikties no noteiktiem Google Analytics izsekošanas veidiem, pielāgot Google reklāmas tīkla reklāmas, izmantojot Google reklāmu preferenču pārvaldnieku, un uzzināt vairāk par to, kā Google rāda reklāmas, skatot klientu reklāmu palīdzības centru. Ja jūs nevēlaties piedalīties Google Analytics, varat lejupielādēt arī Google Analytics atteikšanās pārlūkprogrammas pievienojumprogrammu.
 • Saturs no citām vietnēm. Šajā mājas lapā var tikt ievietots saturs no citām mājas lapām (piemēram, piemēram saites uz citām lapām, videoklipi, attēli, raksti utt.). Mēs nevar kontrolēt un neuzņemamies atbildību par trešo personu personas datu apstrādi. Lūdzu, izlasiet katru trešās puses pakalpojumu sniedzēja konfidencialitātes politiku, lai uzzinātu, kā viņi apkopo un apstrādā jūsu personas datus.
3. CIK ILGI PERSONAS DATI TIEK UZGLABĀTI
 • Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku.
 • Ja reģistrējaties jaunumu un piedāvājumu saņemšanai, šī informācija tiek saglabāta līdz brīdim, kamēr nav izteiktas pieprasījums par informācijas dzēšanu. Personas dati, kurus apkopojam un apstrādājam par jums, lai sniegtu jums izvēlēto pakalpojumu, tiks saglabāti tik ilgi, kamēr pakalpojums tiek nodrošināts vai ir spēkā mūsu savstarpēji noslēgtais līgums vai vienošanās un tik ilgi, kamēr tas ir juridiski nepieciešams pēc līguma izbeigšanas vai to pieprasa normatīvie akti. Persona jebkurā laikā var pieprasīt rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju un paust vēlmi turpmāk nesaņemt nekādu informāciju (skatīt nākamo sadaļu).
4. LIETOTĀJA INFORMĀCIJAS PIEEJAMĪBA UN ATJAUNINĀŠANA
 • Gadījumā, ja mēs esam saņēmuši jūsu personas datus ar jūsu piekrišanu (piemēram, jaunumu saņemšanai), jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu izmantot jūs personas datus, ar nosacījumu, ka uz tiem neattiecas datu uzglabāšanas pienākums, ko nosaka pastāvošās līgumattiecības vai to pieprasa tiesību normas, kas ir spēkā pirms jūsu piekrišanas atsaukšanas.
 • Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāda veida personas informācija tiek apstrādāta par jums. Jūs jebkurā brīdī varat pieprasīt labot jebkādus nepareizus personas datus, kas tiek apstrādāti par jums. Noteiktos apstākļos jūs arī esat tiesīgs lūgt dzēst vai ierobežot personas datu izmantošanu sazinoties elektroniski uz e-pastu: rita@ritasprindzuka.lv
5. PERSONAS DATU PRIVĀTUMS
 • Mēs nepārdodam, neizīrējam un nekādi citādi nenododam jebkādu informāciju, kura ir nonākusi mūsu rīcībā par jums.
 • Mēs varam atklāt jūsu personisko informāciju trešajai personai, ieskaitot juristu vai grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju, ja tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu vai jebkuru citu vienošanos mūsu starpā.
 • Mēs varam izpaust informāciju, ja to pieprasa likuma normas, ja mēs uzskatām, ka to pieprasa likums, mūsu juridisko tiesību aizsardzība vai, ja to pieprasa tiesa vai cita valsts iestāde.
 • Mēs varam arī apmainīties ar informāciju ar analītiķu pakalpojumu un anketēšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai mēs varētu analizēt, kā mūsu lietotāji izmanto pakalpojumu un uzlabotu lietotāju pieredzi. Lai apkopotu Jūsu datus vai, lai izpildītu apņemtās saistības, kā arī likumā noteikto, mēs varam nodot Jūsu personas datus atsevišķām trešajām personām: mūsu sadarbības partneriem, kuri nodrošina tehniskos risinājumus. Kad piesakāties pakalpojumam vai piedalāties aptaujā, tad pieteikšanās noris caur mūs partneru pakalpojumiem. Mēs sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem un drošiem partneriem, piemēram, aptaujas anketu nodrošinātājiem SurweyMonkey, GoogleForms, Jotform vai Mailchimp, kā arī maksājuma datus apstrādā STRIPE. Tie nespēj piekļūt jūsu iesniegtajiem datiem un neizmanto jūsu datus saviem mērķiem. Mūsu sadarbības partneru privātuma politiku varat iepazīties viņu interneta vietnēs.
 • Mēs varam sniegt jūsu informāciju tiesību pārņēmējam, ja notiek uzņēmuma apvienošanās, nodalīšana, restrukturizācija, reorganizācija, daļu pārdošana vai nodošana.
6. PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

Tas ir mūsu pienākums publicēt jebkādas izmaiņas mūsu konfidencialitātes politikā šajā lapā. Jūs esat atbildīgs par to, ka periodiski apmeklējiet mūsu vietnē publicēto konfidencialitātes politiku, lai pārbaudītu jebkādas izmaiņas.

7. SAZINIETIES AR MUMS

Jūs varat rakstīt jautājumus vai komentārus saistībā ar Konfidencialitātes politiku.

e-pasts: rita@ritaspridzuka.lv.

Mēs paturam tiesības sniegt atbildi 30 dienu laikā par pieprasīto informāciju.

Saņem jaunumus savā e-pastā par koučingu un ne tikai!