Kurš ar tevi ir dušā?

Viena no pirmajām praksēm man pašai, kad sāku mācīties Integrālo koučingu un ko pasniedzēja aicināja mani darīt katru dienu, saucas “kurš ar tevi ir dušā?”.

Prakses pamatā ir ideja, ka duša ir vieta, kur mēs esam pašā intīmākajā brīdī ar sevi. Kaili zem ūdens strūklas. Un, parasti, vieni. ? Taču, ja mēs pavērotu, kas notiek šajā brīdī mūsu galvās – priekšnieks, kurš gaida atskaites, padotie, kuri salaiduši visu grīstē, bērni, kas jāģērbj un jāpaliž uz skolu, kaimiņi, kuriem naktī bijusi ballīte – viņi visi ir kopā ar mums dušā! Neatkarīgi no tā vai Tu dušā ej no rīta vai vakarā – ar tevi dušā kopā ir visa tava diena. Un tas noteikti nepalīdz atslēgties no tā skrējiena – tas vel vairāk mūs satrauc un no dušas izkāpjam vel stresaināki kā tur iekāpām.

Tad nu mans uzdevums bija – esi šeit un tagad! Novēro, kas notiek ar tevi dušā – kā ūdens līst pār ķermeni, cik tas ir silts vai auksts, kāda ir tava elpa, kā smaržo dušas želeja, šampūns, kā putas slīd pāri ķermenim… Uzdevums ir – esi šeit un tagad!

Lielākā daļa no mums šo brīdi pavada ar domām par pagātnes notikumiem vai plānojot nākotni. Domājot par to, kā lietas varēji darīt savādāk uztur tavu ķermeni saspringtu un neapmierinātu.

Savukārt tas brīdis, ko pavadi ar sevi, nedomājot par ikdienas rūpēm – tas dod mobilizāciju visai dienai! Tu izkāp no dušas un esi gatava satikties ar savu dienu!

Un kurš ar tevi šorīt bija dušā?!

Saņem jaunumus savā e-pastā par koučingu un ne tikai!