3 galvenie iemesli, kādēļ neizdodas sasniegt savus mērķus un apņemšanās

3 galvenie iemesli, kādēļ neizdodas sasniegt savus mērķus un apņemšanās:

1. Pārāk daudz apņemšanās vienā laikā.
Lielākā kļūda ir uzsākt vairākas lietas vienlaicīgi. Tas ir kā mēģināt apēst visu lielo Cielaviņas torti ar vienu kumosu. Ietiekums: Sadali pa gabaliņiem. Paņem vienu lietu. Vienu, ko visvairāk vēlies. Un sāc darīt. Kad viena lieta izdarīta – ņem nākamo. Soli, pa solītim. Gabaliņu pa gabaliņam. Labāk velti tam vairāk laika, bet sasniedz. Nevis aizrijies un nesasniedz neko.

2. Mērķis, ko mēģinu sasniegt ir citu norādīts vai pateikts nevis tāds, ko pats patiešām gribu.
Lielākā kļūda – uzklausīt citu viedokli, kā man būtu labāk. Un tad, lai izpatiktu mēģinātu to ieviest savā dzīvē.
Risinājums: Ja esi pamanījis, ka ir mērķi, kurus nekādi neizdodas sasniegt – pajautā sev – vai tas ir mans? Vai patiešām to vēlos es? Vai tomēr šis ir kaut kas, ko man ir “uzdāvinājuši” – vecāki, skola, sabiedrība, kolēģi. Ko tieši es iegūšu, ja šo mērķi sasniegšu? Ko man tas dos?

3. Man nav plāna kā to dabūt gatavu.
Problēma: Gribu jaunu darbu. Jau 10 gadus gribu. Bet nekas nemainās.
Risinājums: Kāds ir pirmais solis, lai sasniegtu ieplānoto? Kā das darbības tieši ir jāveic, lai nonāktu tur, kur es vēlos? Izveido plānu – soli pa solītim. Izveido vidi sev apkārt, kas neļauj nedarīt, kas motivē darīt! Un dodies!

Ja arī tev ir atziņas un domas par to, kapēc neizdodas sasniegt savu mērķi – padalies, kāds tam varētu būt iemesls? Atbildi uz augstāk esošjaiem jautājumiem un varbūt kaut kas izkustēsies!

Saņem jaunumus savā e-pastā par koučingu un ne tikai!